Designstil: Moderne
Størrelse: Tilpasset etterspørsel
Overflatebehandling: Delt
Landskapsstein
-
Veggdekorativ kunstig kultursteinDesignstil: ModerneMer
Størrelse: Tilpasset etterspørsel
Overflatebehandling: Delt -
Kunstig kulturstein veggpanelerDesignstil: ModerneMer
Størrelse: Tilpasset etterspørsel
Overflatebehandling: Delt -
Kunstig skiferbekledning KultursteinDesignstil: ModerneMer
Størrelse: Tilpasset etterspørsel
Overflatebehandling: Delt -
Grå kvartsittskiferkultursteinDesignstil: ModerneMer
Størrelse: Tilpasset etterspørsel
Overflatebehandling: Delt -
Kunstig Veggbekledning KultursteinDesignstil: ModerneMer
Størrelse: Tilpasset etterspørsel
Overflatebehandling: Delt -
Kunstig kultursteinskiferDesignstil: ModerneMer
Størrelse: Tilpasset etterspørsel
Overflatebehandling: Delt -
Naturlig gul kultursteinDesignstil: ModerneMer
Størrelse: Tilpasset etterspørsel
Overflatebehandling: Delt -
Naturlig grå kultursteinDesignstil: ModerneMer
Størrelse: Tilpasset etterspørsel
Overflatebehandling: Delt -
Granitt brosteinsbelagte malingType: GranittMer
Størrelse: Per kundens design
Fabrikk og steinbrudd: Ja
Eksempel: Gratis
Dekorativ landskapsstein kan brukes som attraktive og praktiske gulv- eller veggbelegg i nesten alle områder av hagen din. De er veldig holdbare og vil ikke falme eller bli rammet av vind eller regn. Når den brukes som en mulch for trær eller busker, kan disse landskapssteinene bidra til å holde jorden fuktig og holde den på plass.
Vi er profesjonelle leverandører av landskapsarkitektur i Kina, spesialisert på å tilby steinprodukter av høy kvalitet til konkurransedyktig pris. Vi ønsker deg hjertelig velkommen til å kjøpe eller engros landskapsstein til salgs her fra fabrikken vår.

